Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz.

Kapalı Devre Kamera Sistemleri

CCTV, kamera sistemleriaracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir.

Telekominikasyon,Baz İstasyonu Kurulum Hizmeti

Baz istasyonu, iki yönlü bir mobil ağ sisteminde yayın yapan birimdir.

Access Kontrol ve Geçiş Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, kişilerin belirli alanlara giriş ve çıkışlarını kontrol ve takip etmeye yarayan sistemlerdir.

Sahne Işık Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemleri ile birlikle herhangi bir sahnede gösteri yapan, şarkı söyleyen kişilerin en iyi şekilde görülmesini sağlamaktadır.

Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike sistemleri; herhangi bir binaya ya da alana olan giriş çıkışların kontrolünü ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan sistemlerdir.

Görüntülü İnterkom Sistemleri

Apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurulur.

Kablolu & Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Ev veya işyerlerinde hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi oluşan durumlarda başkalarını haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.

Plaka Tanıma Sistemleri

Otomatik plaka tanıma dan elde edilen araç görüntüsünün üzerinde plaka bölgesinin ayrıştırılarak, plaka üzerinde bulunan karakterlerin çeşitli optik karakter tanıma (OCR) yöntemleri ile okunması işlemidir.

Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri ve Yangın Alarm Sistemleri isminden de anlaşılacağı gibi yangın söndürmeyi değil, olası bir tehlike anında ikazda bulunarak ortamın hızla boşaltılmasını sağlayan sistemlerdir.

Gaz Algılama, Uyarı ve Kesme Sistemleri

Yangın ve gaz algılama sistemleri, tehlike anlarında devreye giren sistemlerdir.

Acil Durum Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri

Elektriğin sabotaj, yangın, deprem, kesinti veya bir bakım sonucu devre dışı kalması sonucu otomatik olarak devreye giren ve belirli bir süre bina sakinlerini çıkışa doğru yönlendirmeye ve binayı emniyetli şekilde tahliye etmelerine yardımcı olan sistemlerdir.

Okul, Cami, Konferans Ses Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemi, canlı müzik alanlarında, okullarda, camilerde ve ses kayıt stüdyolarında kullanılan malzeme ve ekipmanlardır.

Seçim Araçları Ses Sistemleri

Yapısı itibarı ile sesin uzak noktalara atılması için geliştirilmiş hava tazyik horn ve profesyonel geniş bant hoparlörden oluşmaktadır.

Network Alt yapı ve Fiber Optik Sistemleri

Fiber optik teknolojisi, çok sayıda hava ve uzay platformunda kullanım için önemli gelişmeler sağlamaktadır. Bu uygulamaların birçoğu, yüksek bant genişliğine sahip sinyal iletimi için geniş ölçüde fiber optik kullanan sistemlere entegrasyonu içerir.

Analog, Digital ve IP Santral Sistemleri

PBX yani Private Branch Exchange, Kısaca Özel Santral demektir. Şirketler kendi PBX santral sistemine sahip olduklarında, personelleri için ihtiyacı olan iç ve dış telefon aramalarını bu telefon sistemi üzerinden gerçekleştirirler.